EcoNation

Wereldwijd pionier


EcoNation is een Belgisch bedrijf dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, productie en installatie van slimme daglichtkoepels voor bedrijfsgebouwen en publieke instellingen in verschillende industriële marktsegmenten. Daarmee biedt het een economische en ecologisch alternatief voor de klassieke lichtstraten en lichtkoepels. EcoNation commercialiseert wereldwijd de ‘LightCatcher’, een gepatenteerde lichtkoepel die via een roterende spiegel het daglicht opvangt en diffuus naar binnen verspreidt.

​Sinds 2019 voorzien wij ook zonne-installaties, zowel voor particulieren als voor de industriële markt.

EcoNation werd opgericht in 2009 en is gevestigd in Mariakerke. 

Europa

EcoNation N.V.

Kleimoer 6

9030 Mariakerke

Belgium

info@econation.be

Tel.: +32 9 243 00 73

Internationaal

Prodek International

Ambachtsstraat 15

2390 Malle

Belgium

info@prodek.eu

Tel.: +32 3 385 46 85

Azië (China)

ChESS China
吉是投资咨询(上海)有限公司
中国上海市浦东新区张江软件园
郭守敬路498号21号楼103室

China Europe Strategy Solutions Co., Ltd - P.R. China, Shanghai, Pudong New Area – 498 Guoshoujing Road, Building 21, Room 103


E-mail: jennifer.lu@chess-nv.com

België

Deschacht Oostakker

Antwerpsesteenweg 1068
9041 OOSTAKKER


T +32(0)9 355 74 54
F +32(0)9 355 76 79


oostakker@deschacht.eu


Openingsuren:
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Deschacht Aartselaar

Langlaarsteenweg 168
2630 AARTSELAAR


T +32(0)3 870 69 69
F +32(0)3 870 69 67


aartselaar@deschacht.eu

 

Openingsuren:
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Deschacht Zedelgem

Torhoutsesteenweg 306
8210 ZEDELGEM


T +32(0)50 27 61 11
F +32(0)50 27 51 28


zedelgem@deschacht.eu

 

Openingsuren:
Ma - Vrij : 7u30-12 / 13u-18u
Za : 8u-12u

Deschacht Tielt

Szamotulystraat 3
8700 TIELT


T +32(0)51 68 93 77
F +32(0)51 68 62 53


tielt@deschacht.eu

 

Openingsuren:
Ma – Vrij : 8-12u / 13-17u

Deschacht Hamme

Horizonsquare
9220 HAMME


T +32(0)52 25 87 20
F +32(0)52 25 87 29


hamme@deschacht.eu


Openingsuren:
Ma – Vrij : 8-12u / 13-17u

Deschacht Geel

Bell Telephonelaan 3A
2440 GEEL


T +32(0)14 56 38 30
F +32(0)14 56 02 30


geel@deschacht.eu


Openingsuren:
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Deschacht Hoogstraten

Sint Lenaartseweg 36
2320 HOOGSTRATEN


T +32(0)3 340 20 60
F +32(0)3 340 20 61


Hoogstraten@deschacht.eu

 

Openingsuren :
Ma – Vrij : 7-12u / 13-18u
Za : 8-12u

Deschacht Herstal

P.I. des Hauts-Sarts
Deuxième Avenue 24
4040 HERSTAL
T +32(0)4 256 56 10
F +32(0)4 256 56 19


herstal@deschacht.eu

 

Openingsuren:
Ma - Vrij: 7-12u  / 13-17u30

Partners

Newsletter

Contact

Meer info?

Bel ons +32(0)9 234 00 73

 

of contacteer ons hier of via

info@econation.be

EcoNation

Kleimoer 6

9030 Mariakerke (Gent)

NV           BE0836.005.980

Services BE0828.242.220

Openingsuren

ma-do: 9u - 17u

vr:         9u - 15u

  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

EcoNation © 2019. All Rights Reserved.

Gebruikersvoorwaarden